RTU Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts atzīmē 15. jubileju

11. novembris, 2009

Trešdien, 11. novembrī, Rīgas Tehniskās universitātes Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts (SESMI), kas sagatavo speciālistus starptautisko ekonomisko sakaru, loģistikas un muitas un nodokļu jomā, atzīmē 15. jubileju. SESMI ir Latvijas muitas izglītības centrs, kas 15 gadu gaitā ir nodrošinājis Latvijas muitu ar kvalificētiem darbiniekiem, kam ir augstākā izglītība specialitātē.

11.11.2009.  Skatīt galeriju

SESMI sagatavotie speciālisti veiksmīgi iekļaujas Latvijas unEiropas Savienības ekonomiskajās struktūrās un muitā, strādā ANO uncitu starptautisku organizāciju uzdevumā, nodrošinot robežu drošībudažādos pasaules reģionos.

SESMI īsteno 1. līmeņa profesionālās studijas programmā «Muitas unnodokļu administrēšana», bakalaura akadēmiskās studijas programmā«Uzņēmējdarbība un vadīšana studiju virzienā starptautisko ekonomiskosakaru vadīšana», bakalaura profesionālās studijas programmā«Uzņēmējdarbības loģistika», «Muitas un nodokļu administrēšana»,«Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana», kā arīmaģistra profesionālās studijas programmā «Muitas un nodokļuadministrēšana» un «Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana unvadīšana».

Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts ir reģistrētsarī kā zinātniska institūcija LR Izglītības un zinātnes ministrijasZinātnisko institūciju reģistrā. Institūta darbības ilgtermiņa mērķisir veikt zinātniski pētniecisko, zinātniski konsultatīvo un metodiskodarbību starptautisko ekonomisko sakaru, muitas, transporta ekonomikasun loģistikas zinātnisko pētījumu nozarēs. Institūta darbības vidējatermiņa mērķis ir nodrošināt zinātniskos pētījumus un realizētkonkrētus zinātniskos projektus starptautisko ekonomisko sakaru jomā,muitas darbības pilnveidošanā, transporta ekonomikā un loģistikasproblēmu risināšanā.

RTU Informācijas centrs

11. novembris, 2009 plkst. 16:55