RTU sākas uzņemšana augstākā līmeņa studiju programmās

30. jūnijs, 2010

Ceturtdien, 1. jūlijā, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) sākas uzņemšana augstākā līmeņa studiju programmās 2010./2011. akadēmiskajam gadam. RTU piedāvā vairāk nekā 39 augstākā līmeņa studiju programmas gan pilna, gan nepilna laika studiju formās. Papildinformācija.

30.06.2010.

2010./2011. akadēmiskajā gadā augstākā līmeņa studiju programmās studijām par valsts budžeta līdzekļiem RTU uzņems 1061 studentu.

Šogad pirmo reizi studenti tiks uzņemti četrās jaunās RTU maģistra studiju programmās.

RTU piedāvā jaunu maģistra akadēmisko studiju programmu «Biznesa informātika», kas sniegs zināšanas par uzņēmumu un organizāciju laikmetīgu informācijas resursu izveidi, pārvaldi un izmantošanu. Studiju programmas mājaslapa.

Savukārt jaunajā maģistra akadēmiskajā studiju programmā «Intelektuālās robotizētās datorsistēmas» studenti iegūs padziļinātas zināšanas par automātisku un robotizētu sistēmu uzbūvi, to darbības principiem un vadību, izmantojot modernus datorvadības un modelēšanas līdzekļus. Papildus tiks apgūtas arī mākslīgā intelekta un programmatūras izstrādes tehnikas.

Pirmo reizi uzņemšana notiks arī RTU maģistra profesionālo studiju programmā «Nanoinženierija», kuras mērķis ir sagatavot augsta līmeņa speciālistus nanoinženierijā, dažādu nanoinženierijā izmantojamo ierīču un tehnoloģiju projektēšanā, kā arī zinātniskajai pētniecībai. Tā ir starpnozaru studiju programma, kas sniegs zināšanas ķīmijas, fizikas, medicīnas, biotehnoloģijas un inženierzinātnes jomā nanolīmenī.

Bet jaunajā RTU maģistra akadēmisko studiju programmā «Materiālu nanotehnoloģijas» tiks sagatavoti augsta līmeņa speciālisti nanomateriālos un nanotehnoloģijās, neorganisko, organisko un polimēru nanomateriālu, nanobiomateriālu jomās. Speciālisti pārzinās nanomateriālu fizikālās un ķīmiskās ieguves tehnoloģijas, kā arī pratīs tās izmantot zinātniskajā pētniecībā.

Dokumentu pieņemšana augstākā līmeņa studijām par valsts budžeta līdzekļiem RTU notiks no 1. jūlija līdz 9. jūlijam, savukārt dokumentu pieņemšana augstākā līmeņa studijām par maksu RTU notiks līdz 16. augustam.

RTU Informācijas centrs

Raksta pielikumi