RTU sāk uzņemšanu nekustamā īpašuma pārvaldības studijās

14. decembris, 2009

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma institūts 14. decembrī sācis uzņemšanu bakalaura programmā «Nekustamā īpašuma pārvaldība» un maģistra programmā «Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma vadīšana».

14.12.2009.

Lai iepazīstinātu interesentus ar minētajām studiju programmām, 16. decembrī no plkst. 10 līdz 13 fakultātes telpās, Meža ielā 1/7, notiks Informācijas diena, kuras laikā būs iespēja tikties ar programmu vadītāju.

Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma institūts sadarbojas arNodarbinātības valsts aģentūru (NVA), tāpēc līdz 18.decembrim studijāmvar pieteikties arī tie bezdarbnieka statusu ieguvušie, kuri piedalās NVA programmā «Profesionālās augstākās izglītības ieguve bezdarbniekiem ar kuponu sistēmu».

Lai sniegtu plašas darba un prakses iespējas studentiem, RTUBūvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma institūts ir noslēdzissadarbības līgumus ar 104 uzņēmumiem, kuri strādā būvuzņēmējdarbības,nekustamā īpašuma, bankas, finanšu pakalpojumu un investīciju jomā. Tovidū ir gan valsts iestādes, gan uzņēmumi no privātā sektora.

Institūta studentiem tiek piedāvātas šādas studiju programmas:

• pilna laika pamatstudiju programma «Nekustamā īpašuma pārvaldība» – Ls 950 studiju maksa gadā; nepilna laika pamatstudijas – Ls 600 gadā;
  • pilna laika maģistra studiju programma «Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma vadīšana» studiju maksa – Ls 1150 gadā; nepilna laika studijas – Ls 780 gadā.

Plānots, ka uzņemšana šajās programmās turpināsies līdz 2010. gada 29. janvārim.

Uzņemšanas komisijas darba laiks: no pirmdienas līdz cetutdienai: noplkst. 9 līdz 12 un no plkst. 13 līdz 17; piektdienās līdz plkst. 15.Adrese: Kaļķu ielā 1–121, Rīgā. Tālrunis: 67089319, e-pasta adrese: .

Profesore Ineta Geipele, RTU Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašumainstitūta direktore: «Cilvēki, iespējams, arvien vairāk sāk meklēt tāsnišas, kurās gan tagad, gan nākotnē sagaidāmas perspektīvas. Nekustamāīpašuma pārvaldība pieder pie šādas jomas, jo cilvēkiem vienmēr būsnepieciešami mājokļi, un tie vienmēr būs jāpārvalda un jāapsaimnieko.No ekonomikas viedokļa – jo labāks apsaimniekotājs, jo lielākaekonomija māju iedzīvotājiem, lielāka apmierinātība ar apsaimniekotājuun kārtība mājās. Līdz ar to labs un prasmīgs apsaimniekotājs vienmērbūs pieprasīts.»

Vairāk informācijas.

RTU Informācijas centrs