RTU sadarbosies ar Radomas Tehnisko universitāti

2. septembris, 2011

Piektdien, 2. septembrī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis parakstīja sadarbības līgumu ar Radomas Tehnisko universitāti (Polija).

Attēlā no kreisās: Radomas Tehniskās universitātes vicerektors profesors Zbigniew Lukasik, rektors profesors Miroslaw Luft, RTU rektors, profesors Leonīds Ribickis, Radomas universitātes Transporta fakultātes dekāne, profesore Elžbieta Szychta, RTU Dzelzceļa un transporta institūta asociētais profesors Mareks Mezītis.

Līgumā paredzēts veicināt abu universitāšu sadarbību, nodrošinot gan studentu un akadēmiskā personāla apmaiņu, gan veidot kopīgus zinātniskos projektus.

Kazimierz Pulawski Radomas Tehniskā universitāte dibināta 1950. gadā,patlaban tajā ir sešas fakultātes – Mašīnzinību, Transporta, Materiālzinātnes un tehnoloģiju, Mākslas, Ekonomikas un Pedagoģijas fakultāte. Radomas Tehniskajā universitātē šobrīd mācās 11 000 studentu.

2. septembris, 2011 plkst. 22:31