RTU Rīgas Biznesa skolā notiks Atvērto durvju diena

29. jūnijs, 2011

Ceturtdien, 7. jūlijā, RTU Rīgas Biznesa skola, Rīgā, Skolas ielā 11,  visus interesentus aicina apmeklēt Atvērto durvju dienu, kur varēs iepazīties ar skolas absolventiem, noklausīties viņu veiksmes stāstus un uzzināt vairāk par studiju iespējām.

Plkst. 9–11 notiks Executive MBA breakfast. Lietišķo brokastu laikāpasākuma dalībnieki varēs vairāk uzzināt par studiju norisi un saturu. Daiga Ērgle, AirBaltic personālvadības viceprezidente un Rīgas Biznesa skolas lektore, vadīs praktisku mini lekciju par jaunas, uz kompetenci balstītas personālvadības stratēģijas ieviešanu uzņēmumā AirBaltic. Noslēgumā RBS absolvents SIA Foundation valdes priekšsēdētājs Kon Tai Bui (Ķīna) dalīsies ar savu starptautisko redzējumu par ieguvumiem no EMBA studijām.

Plkst. 18–20 notiks Professional MBA afternoon. Pasākuma laikā dalībnieki varēs uzzināt par programmas saturu, iestāšanās nosacījumiem,noklausīties RBS uzņēmējdarbības lektora, FMS grupas valdes priekšsēdētāja Jāņa Berga minilekciju. Savukārt RBS absolvents, SIA Datakom tehniskā departamenta vadītājs Uldis Vilks stāstīs par savu MBA studiju izvēli un gūtajām priekšrocībām veiksmīgai karjerai.

Pieteikšanās atvērto durvju dienai:

RTU Rīgas Biznesa skola (RBS) ir vecākā un prestižākā biznesa vadībasaugstskola Latvijā, kas darbojas 20 gadus un ir sagatavojusi vairāk nekā 900 biznesa profesionāļu, vidējā un augstākā līmeņa vadītāju. Strādājot lielākajos uzņēmumos Latvijā un ārvalstīs, tostarp «Lattelecom»,«Latvenergo», «Nordea», SEB, «Swedbank», «DnB Nord», «Citadele», ELKO Grupa, «Tieto Latvia», «Latfood, «Ernst and Young, skolas absolventi bieži vien atsaucas uz skolā iegūto zināšanu un prasmju nozīmi viņu karjeras izaugsmē.

Lai nodrošinātu studentu konkurētspēju starptautiskā līmenī, mācību process Rīgas Biznesa skolā kopš skolas dibināšanas 1991. gadā notiek angļu valodā.

Augstākā līmeņa vadītājiem Rīgas Biznesa skola piedāvā apgūt prestižo Executive MBA (EMBA) programmu. Studiju laikā pieredzējuši biznesa cilvēki no Latvijas un ārzemēm pulcējas reizi mēnesī, lai četru dienu sesijā iegūtu jaunas zināšanas un noderīgus kontaktus. Studiju kopējais ilgums ir divi gadi, iekļaujot mācību braucienu uz ASV vai Kanādu. Tā ietvaros EMBA studenti tiek uzņemti Bufalo vai Otavas universitātē, kur mācās pie starptautiskiem mācībspēkiem, dodas pieredzes apmaiņā uz tādiem uzņēmumiem kā «Coca-Cola» un HSBC un dibina vērtīgus kontaktus.

Nozaru speciālistiem un vidējā līmeņa vadītājiem tiek piedāvāta elastīgavakara programma Professional MBA (PMBA). Studiju laikā daudz tiek strādāts ar Hārvardas biznesa skolas Case-study jeb situāciju analīzes metodi, kas ir apmācību veids, kurā, izmantojot konkrēta uzņēmuma piemēru, studenti sastopas ar lēmumiem un dilemmām, kādus vadītāji redz ikdienā. Studijas notiek darbadienās no plkst. 18 līdz 21, un katrs students pats plāno savu mācību grafiku un to, cik ilgā laikā vēlas iegūt savu MBA grādu.

Augsti tiek vērtēta arī iespēja specializēties. Studenti var apgūt vispārējo MBA programmu, kas noder uzņēmumu vadībā visās nozarēs. MBA Finance parasti izvēlas banku un finanšu investīciju sektorā strādājošie, bet mārketinga un komunikācijas speciālisti dod priekšroku MBA Marketing. Jaunākā ir MBA IT specializācija, kas paredzēta IT uzņēmumu un projektu vadītājiem un cilvēkiem, kuri uzņēmumos atbild par informācijas sistēmu vadību.

RTU Informācijas centrs

29. jūnijs, 2011 plkst. 12:09