RTU rektors apmeklē Amerikas Savienotās Valstis

14. novembris, 2011

Šodien, 14. novembrī, noslēdzās RTU rektora akadēmiķa Leonīda Ribicka nedēļu ilgusī darba vizīte Amerikas Savienotajās Valstīs. Vizītes laikā rektors apmeklēja universitātes Buffalo  (Unversity at Buffalo), Marilendā (University of Maryland), Virdžīnijā (Virginia Tech) un Veinā (Wayne State University), kur tikās ar universitāšu vadību un pārrunāja abpusējās sadarbības iespējas, kā arī iepazīstināja ASV kolēģus ar RTU.

RTU rektora tikšanās ar Eurasia Foundation prezidentu Latvijas vēstniecībā Vašingonā ASV. No kreisās: Jānis Grēviņš, Leonīds Ribickis, Latvijas vēstnieks ASV V. E. Andrejs Pildegovičs, Eurasia Foundation prezidents Horton Beebe-Center, Eurasia Foundation Programmu direktors Rob O'Donovan

Tiekoties ar ASV Attīstības aģentūras (USAID) un Eirāzijas fonda vadību tika uzsvērta esošās sadarbības nozīme un pārrunāti turpmākās sadarbības scenāriji.

Savukārt nacionālā preses kluba apmeklējuma laikā rektors tikās ar preses kluba prezidentu un pārrunāja iespēju sadarboties videokonferenčurīkošanā, piesaistot RTU pasaulē atzītus vieslektorus.

Vizītes turpinājumā rektors apmeklēja Saginavas Latviešu centru, kur teica uzrunu svinīgajā pasākumā, kas bija veltīts Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas proklamēšanas 93. gadadienai.

Rektorāts

14. novembris, 2011 plkst. 14:52