RTU Rektora padomes 2010. gada 4. oktobra sēdes darba kārtība

30. septembris, 2010
  • RTU RBS maģistra studiju programmas ieviešana Baltkrievijā – viens no lielākajiem Latvijas augstākās izglītības eksporta projektiem.
  • Nodibinājuma «Augstākās izglītības kvalitātes novērtēšanas centra» servisa izmaksas.
  • RTU personāla pārvaldības un RTU lietvedības darbības efektivitātes pilnveidošanas iespējas esošo finansiālo resursu robežās.
  • Datortehnikas drošības nodrošināšans negaisa laikā.
  • RTU Valodu institūta iespējamā strukturālā reorganizācija.
  • Ārzemju studiju departamenta organizētā «Erasmus» programmas ārzemju studentu studiju procesa nodrošināšana Rīgā.
  • Informācija par Latvijas – Igaunijas – Krievijas pārrobežu sadarbības projektu.
  • Informācija par renovētās ēkas Pulka ielā 3/11 turpmāko statusu.
  • Situācija RTU Ķīpsalas teritoriālā kompleksa tālākajā attīstībā.
  • Rektora padomes locekļu operatīva informācija par paveikto un veicamo viņu darbības jomās.

30. septembris, 2010 plkst. 12:20