RTU RBS piedāvā angļu valodas kursus skolēniem

4. janvāris, 2010

Lai nodrošinātu optimālu zināšanu apguvi un palīdzētu sasniegt augstāko iespējamo rezultātu centralizētajā eksāmenā, RTU Rīgas Biznesa skola (RBS) piedāvā palīdzēt vidusskolēniem papildināt zināšanas angļu valodā.

04.01.2010.

Kursos ietilpst:

• bezmaksas starptautiski izstrādāts standartizēts tests un intervija, kas nosaka jaunieša angļu valodas zināšanu līmeni; skolēns un viņa vecāki iegūst neatkarīgu vērtējumu par skolēna angļu valodas zināšanām;
  • specializēta akadēmiski izstrādāta mācību programma, kas būtiski uzlabos skolēnu sekmes ne tikai vidusskolas eksāmenos, bet arī  starptautiskajos angļu valodas pārbaudes eksāmenos (TOEFL, IELTS u. c.).

Mācības notiks 3 līmeņos atkarībā no skolēna valodas zināšanu sākuma līmeņa.

Kursi notiks 15 nedēļas: no 25. janvāra līdz 15. maijam (viena nedēļa – brīvlaiks) 2 reizes nedēļā no plkst. 16 līdz 17.30.

Nodarbības grupās līdz 15 cilvēkiem.

Cena – Ls 52 mēnesī (kopā Ls 208). Cenā ietilpst mācību grāmatas.

Nodarbību vietā: RTU Rīgas Biznesa skolā, Skolas ielā 11.

Sīkāka informācija pa tālr. 67089800 (RBS Informācijas centrs) vai RTU RBS mājaslapā.

4. janvāris, 2010 plkst. 10:44