1. jūlijs, 2010
.
.
.

Aizvadītajā sestdienā, 26. jūnijā, Ventspilī, Zilā karoga pludmalē, tika aizvadītas Latvijas pludmales futbola čempionāta otrā posma cīņas. Izcīnot divas uzvaras divās spēlēs, līderpozīcijās nostiprinājās RTU vienība, tuvākos sekotājus – «Dinamo-LAT» – apsteidzot par trim punktiem.

01.07.2010.

Pirmajā spēlē mūsu komanda tikās ar citiem Rīgas pārstavjiem – «TUC/FTA». Katrā no trešdaļām gūstot pa vieniem bezatbildes vārtiem, «sausu» 3:0 uzvaru svinēja RTU komanda.

Otrajā spēlē RTU komandai pretī stājās VBFK vienība, kuru spēlētājus ļoti labi pazīstam – pērn lielākā daļa no viņiem cīnījās plecu pie pleca vienā komandā «RTU/VBFK». Mūsu spēlētāji. pateicoties BF studenta Andreja Ivanova diviem un  Anda Dombrovska gūtajiem vārtiem, otrās trešdaļas devītajā minūtē izvirzījās vadībā jau ar 3:0, taču VBFK vēl līdz perioda beigām samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 2:3, tādējādi atgriežot intrigu spēlē. RTU tomēr uzvaru no rokām neizlaida, mača pirmspēdējā minūtē gūstot vārtus un panākot 4:2.

Nākamais, trešais, posms notiks 10. jūlijā Rīgā, «Ķeizarmeža» laukumā Mežaparkā. Arī tajā katra komanda aizvadīs pa diviem mačiem.