RTU piedāvā divus jaunus tālākizglītības kursus

22. augusts
.
.
.
Foto: pixabay.com

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) piedāvā divus jaunus tālākizglītības kursus informācijas tehnoloģiju un projektu vadības nozarē. Kursi sniegs iespēju nozares profesionāļiem papildināt zināšanas un prasmes vai sākt apgūt pavisam jaunas iemaņas, liekot pamatus profesionālajai pārkvalifikācijai. 

Kurss «Kiberdrošības pamati, ētiskās uzlaušanas (Ethical Hacking) un mākslīgā intelekta pielietošana uzņēmuma IT infrastruktūras aizsardzībā» nodrošinās zināšanas un praktiskās iemaņas kiberdrošībā, informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) aizsardzībā, ļaus izzināt informācijas drošības pārvaldības procesus, dažādu IKT risinājumu izmantošanu uzņēmuma drošības pārvaldībā un darbības nepārtrauktības nodrošināšanā. Kursi arī ļaus izprast šo risinājumu pievienoto vērtību uzņēmuma mērķu īstenošanā.

Savukārt, apgūstot kursu «Dizaina domāšana, projektu, produktu un procesu vadība ar Agile, Scrum, Lean, Kanban», būs iespēja izzināt dizaina domāšanas pieeju un iegūt jaunas zināšanas par minēto metožu izmantošanu informācijas tehnoloģijas (IT) un citu nozaru projektu, produktu un procesu vadībā un pārvaldībā, lai īstenotu biznesa mērķus un palielinātu produktu un pakalpojumu vērtību klientiem. Programmā ir iekļautas klātienes vai attālinātās lekcijas, praktiskie darbi, grupu darbi, diskusijas, demonstrējumi, praktiskās nodarbības, kombinētas ar video elementiem izglītības programmas satura apgūšanai patstāvīgi individuālā veidā.

Šis kurss piemērots gan IT jomas profesionāļiem, gan citu jomu pārstāvjiem, kuriem nav vispār, ir nelielas vai nepilnīgas priekšzināšanas par mācību tematiem. Mācību programma primāri iekļauj pamata zināšanas.

Abu jauno kursu ilgums ir 32 stundas. Dalībnieki saņems RTU apstiprināta apliecību par tālākizglītību

Vairāk informācijas par tālākizglītību RTU. 
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

22. augusts plkst. 11:19

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi