RTU notiks vieslekcija «Plūsmas citometrijas pielietošana dzeramā ūdens ikdienas analīzēm»

21. aprīlis, 2015

23. aprīlī laikā no plkst. 10.15-11.50, Āzenes ielā 16/20, 256. telpā notiks Dr. Frederik Hammes (Šveice) lekcija «Plūsmas citometrijas pielietošana dzeramā ūdens ikdienas analīzēm» (Flow Cytometry for Routine Analysis of Drinking Water).

Lekcija notiks angļu valodā un tajā Dr.  Frederik Hammes  pievērsīsies šādām tēmām:

Optimisation, Standardisation and Application

1. Drinking Water Analysis Background/History/Purpose

2. Conventional Methods

3. Flow Cytometry as alternative method

4. Standardisation

5. Application

6. Combination with other parameters

Online Automation

1. Fully automated online analysis

2. Dynamics during natural and man-made events

Dr. Frederik Hammes ir «Dzeramā ūdens mikrobioloģijas» zinātniskās grupas vadītājs Eawag institutā Šveicē (Swiss Federal Institute of Aquatic Science and Technology). Ar saviem pētījumiem par plūsmas citometrijas pielietošanu ūdens kvalitātes kontrolē viņš ir metis izaicinājumu šobrīd plaši pielietotajām ūdens kvalitātes monitoringa metodēm.

Zinātnieka vizīte RTU notiek ar programmas «Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā» atbalstu.

RTU Zinātnes koordinācijas un informācijas nodaļa

21. aprīlis, 2015 plkst. 13:02