RTU notiks starptautisks seminārs par daudzdzīvokļu māju renovāciju

19. oktobris, 2011

20. oktobrī plkst. 10 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) telpās (Meža iela 1, 7. korpuss, 223. auditorija), notika starptautisks seminārs «Daudzdzīvokļu māju kvalitātes renovācijas priekšnosacījumi». Pasākumā piedalījās lektori no Vācijas, Somijas un Latvijas.

Semināra mērķis – paaugstināt daudzdzīvokļu māju renovācijas procesā iesaistīto speciālistu profesionālo kompetenci, informējot par aktualitātēm siltumapgādes un ventilācijas sistēmu renovācijā, kā arī par biežāk konstatētajām kļūdām fasāžu siltināšanā. Pasākuma mērķauditorija – visas mājokļu renovācijas procesā iesaistītās puses – projektētāji, arhitekti, būvnieki, būvuzraugi, energoauditori u. c.

Informatīvo semināru saistībā ar projektu «Mājas draugs» organizēja Ekonomikas ministrija, RTU un Austrumeiropas Mājokļu iniciatīva IWO (Vācija). Atbalstītāji SIA «Paroc» un SIA «Sakret».

Projekta «Mājas draugs» mērķis ir izveidot ekspertu tīklu kvalitatīva mājokļu renovācijas procesa veicināšanā, to finansiāli atbalsta Vācijas Vides ministrija un Vācijas Attīstības banka KfW Bankengruppe, kā arī projekta koordinators – organizācija IWO.

RTU Informācijas centrs

19. oktobris, 2011 plkst. 23:49