RTU notiks seminārs par finanšu piesaiste daudzdzīvokļu māju renovācijai

19. oktobris, 2011

Trešdien, 19. oktobrī, plkst. 19 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) telpās, Kaļķu ielā 1 (317.a auditorijā), notiks seminārs «Pārvaldīšanas naudas plūsma un finanšu piesaiste daudzdzīvokļu māju renovācijai», kas ir informatīvās kampaņas «Dzīvo siltāk» programmas pasākums.

PASĀKUMA TIEŠSAISTE

Pasākuma laikā klātesošie tiks informēti par pārvaldīšanas cenas veidošanas principiem un to ietekmējošiem faktoriem un iespējamiem finanšu avotiem mājokļu renovācijai, papildus ERAF līdzfinansējumam.

Pasākumā piedalīsies Baiba Pļaviņa (Latvijas Namu pārvaldnieku un apsaimniekotāju asociācija), Inese Anckalniņa (AS «Nordea») un Raivo Damkevics (SIA «RENESCO»).

Sīkāku informāciju par pasākumu var saņemt Ekonomikas ministrijā – e-pasts: v.lv vai 67013240.

Pasākumu organizē Ekonomikas ministrija un RTU informatīvās kampaņas «Dzīvo siltāk» laikā.  Plānots, ka semināri notiks visu mācību gadu katra mēneša trešajā trešdienā. Katrs seminārs tiks veltīts konkrētai tēmai – sākot no jaunumiem apsaimniekošanas nozarē beidzot ar aktualitātēm mājokļu renovācijā un par iespējām šim mērķiem piesaistīt ERAF līdzfinansējumu. Šis semināru cikls notiek jau otro gadu.

RTU Informācijas centrs

19. oktobris, 2011 plkst. 11:22