RTU notiks «Chill-out underground: acoustic»

25. novembris, 2009

Ceturtdien, 26. novembrī, plkst. 19 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Leonardo da Vinči izstādes telpās Kaļķu ielā 1, pagrabstāvā, notiks RTU SP Kultūras nodaļas pasākums «Chill-out underground: acoustic», kurā ar akustiskiem priekšnesumiem uzstāsies Latvijā pazīstami mūziķi, to skaitā RTU studenti.

25.11.2009.

Plānots, ka uz improvizētas skatuves RTU kopā ar studentiem uzstātiestādi mūziķi kā Evija Smagare, Elīna Starķe, Ansis Klintsons u. c.

Skatītāji ērtākai sēdēšanai tiek aicināti ņemt līdzi savussēžamspilvenus un segas. Organizatori būs sarūpējuši cepumus un siltutēju.

Ieeja pasākumā – ar flajeriem, kurus bez maksas iespējams saņemt RTUStudentu parlamentā, Kaļķu ielā 1, 324/326. telpā vai pie ieejaspasākuma norises vietā.

«Mūsdienās, kad lielākā daļa izklaides industrijas patērētājupieraduši pie grandioziem koncertiem ar dzīvojamo māju izmēra skatuvēm,neaizmirstamiem lāzeršoviem, naktsklubiem un Mp3 pleijeriem vai I-pod,esam aizmirsuši to, ka jautrību, patīkamas emocijas un jauki pavadītuvakaru varam radīt arī paši, pie tam, nemaz netērējot lielas naudassummas,» atzīst pasākuma organizators Verners Martinovs, RTU Studentuparlamenta Kultūras nodaļas vadītājs.

«Chill-out underground: acoustic» devīze ir «Atklāt jauno sen aizmirstajā». Šis  ir pirmais pasākums RTU SP Kultūras nodaļas uzsāktajā «Chill-out underground» pasākumu sērijā. Plānots, ka turpmākie pasākumi tiks veltīti kino un dzejas tēmām: «Cimenatic» (kino vakars, kura laikā notiks īsfilmu konkurss), «Poetic» (studentu un Latvijas populārāko dzejnieku dzejas vakars un «Dzejas darbnīcas»).

«Chill-out underground: acoustic» organizē RTU Studentu parlaments.

25. novembris, 2009 plkst. 16:29