RTU notiks «Ģitāras nakts III»

8. aprīlis, 2010

Piektdien, 9. aprīlī, plkst. 19 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Mazajā zālē, Kaļķu ielā 1, norisināsies «Ģitāras nakts 3», kurā interesenti varēs apgūt ģitārspēles pamatus vai pilnveidot savas ģitārspēles iemaņas.

08.04.2010.

Ģitāras nakts laikā notiks meistarklases pie Kaspara Zemīša (akustiskā ģitāra), Ziedoņa Stutiņa (ģitāra un dziesma), Ģirta Pavēņa (blūza un džeza ģitāra).

Noslēgumā paredzēts koncerts uz brīvās skatuves. Koncertā viesosies Tomass Kleins, Kaspars Rokjāns un grupa «Restauratori».

«Ģitāras nakts III» plānots kā viens no sagatavošanās pasākumiem ceļā uzZiedoņa Stutiņa ieceri 2011. gadā noorganizēt Latvijā kopīgu saspēles pasākumu 600 ģitāristiem, lai sasniegtu jaunu Ginesa rekordu.

Dalības maksa meistarklasēs un koncertā Ls 2. Ieejas kartes RTU Studentuklubā, 216. kabinetā, Kaļķu ielā 1.

Ģitāras nakti organizē RTU Studentu klubs.

Papildu informācija:
Inita Grīnberga,