RTU notiks 12. Starptautiskā inženiergrafikas konference «BALTGRAF 2013»

21. maijs, 2013

No 5. līdz 7. jūnijam Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības fakultātē (RTU BF), Āzenes ielā 16/20, Rīgā, notiks 12. Starptautiskā inženiergrafikas konference «BALTGRAF 2013», kuras laikā būs apskatāma arī izstāde «Žaņa Valdheima ģeometriskā abstrakcija».

Konferenceslaikā referenti no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Krievijas, Ukrainas, Serbijas un Kanādas stāstīs par šādām tēmām: tēlotāja ģeometrija un rasēšana, inženiergrafikas standarti, datorizētā rasēšana un projektēšana, inženiergrafikas izglītība. Konference notiks angļu valodā. Katras prezentācijas paredzētais ilgums – 15 minūtes.

«Konferencesreferātu tematika ir veltīta inženiergrafikas pamatizglītības jautājumiem augstskolās. Vairākos referātos aplūkotās tēmas ir saistītasar moderno būves informācijas modeli jeb «Building Information Model» (BIM) un produktu datu pārvaldības jeb «Product Lifecycle Management» (PLM) koncepciju skaidrošanu grafikas priekšmetos jau pirmajā kursā. Referenti dalīsies pieredzē par studiju kursu elektronisko menedžmenta sistēmu lietošanu grafisko disciplīnu apmācībā, kā arī demonstrēs novatorisku papildinātās realitātes jeb «Augmented Reality» (AR) mācību līdzekļu izmantošanu priekšmeta saistošākai apmācībai,» stāsta RTU BF Datorizētās inženiegrafikas katedras vadītājs Modris Dobelis.

Konference«BALTGRAF» notiek reizi divos gados Baltijas valstu tehniskajās universitātēs. Iepriekšējo reizi «BALTGRAF» konference Rīgā notika 2008. gadā.

Konferences programma.

RTU Informācijas centrs