RTU noslēgusi sadarbības līgumu ar «Dominante Park»

13. maijs, 2009

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes (RTU IEVF) Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts noslēdzis sadarbības līgumu ar industriālo un loģistikas biznesa parku «Dominante Park», kurš sācis īstenot sadarbības programmu ar Latvijas un Eiropas augstskolām.

13.05.2009.

Sadarbības līgums ir «Dominante Park» un institūta abpusēja iniciatīva.

Sadarbības programmas laikā «Dominante Park» speciālisti studentiem un mācībspēkiem sniedz profesionālas konsultācijas loģistikas un nekustamā īpašuma apsaimniekošanas jautājumos. Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūta pārstāvji aprīlī ir apmeklējuši parku un tā nomnieku «Dominante Loģistikas Sistēma», vizītes laikā institūta pārstāvji tika iepazīstināti ar «Dominante Park» vēsturi, koncepciju, izmantotajām tehnoloģijām. Pieredzes apmaiņas nolūkos notika arī diskusijas.

Kā atzina Ineta Geipele, RTU IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūta direktore: «Mūsu katedra sagatavo nekustamā īpašuma nozares speciālistus. Institūta un «Dominante Park» sadarbības rezultātā ir iespējams pilnveidot starptautiski akreditēto profesionālo bakalauru studiju programmu «Nekustamā īpašuma pārvaldība», veidojot studentiem daudzpusējāku priekšstatu par lielo uzņēmumu praksi un pieredzi apsaimniekošanas un pārvaldīšanas jomā. Sadarbības ietvaros «Dominante Park» speciālisti studentiem un pasniedzējiem ļauj iepazīties ar uzņēmuma darbību, kā arī ar uzņēmuma rīcībā esošā nekustamā īpašuma apsaimniekošanas un pārvaldīšanas jautājumu risināšanas praksi.»

«Loģistika ir jauna un augoša nozare, tāpēc tā kļūst par labu praktisku platformu kopīgu know-how izstrādei un ieviešanai, kā arī savstarpēju projektu īstenošanai. Noslēgtie līgumi gan ar Rīgas, gan reģionālo mācību iestādi rāda, ka «Dominante Park» kā uzņēmējdarbības vide ir saistoša ne vien nozaru speciālistiem un mūsu klientiem, bet arī studentiem un izglītības iestāžu mācībspēkiem. Mēs priecājamies, ka varam būt par industriālo un loģistikas biznesa parku reālu un uzskatāmu piemēru dzīvē,» tā Edgars Štelmahers, «Dominante Park» valdes priekšsēdētājs.

RTU Informācijas centrs

13. maijs, 2009 plkst. 11:21