RTU norisināsies telefonakcija «Zvani RTU studentam!»

5. jūlijs, 2010

Jauno studentu uzņemšanas laikā Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) norisināsies telefonakcija, kas reflektantus aicinās zvanīt RTU studentiem, lai saņemtu atbildes uz dažādiem ar RTU fakultātēm, studiju programmām un sadzīvi saistītiem jautājumiem.

05.07.2010.

Telefonakcija «Zvani RTU studentam!» norisināsies no 12. līdz 27. jūlijam – katru dienu no plkst. 9 līdz 17 (izņemot svētdienu). Reflektanti aicināti zvanīt uz telefona numuru 67089003. Telefona administrators reflektantus savienos ar interesējošās fakultātes studentu, kurš sniegs detalizētu informāciju par neskaidrajiem jautājumiem.

Zvanot uz šo pašu telefona numuru, būs iespējams saņemt arī konsultācijas par vienoto sistēmu, kas nodrošinās elektronisko pieteikšanos pamatstudijām Rīgas Tehniskajā universitātē, Latvijas Universitātē un Latvijas Lauksaimniecības universitātē.

Telefonakciju «Zvani RTU studentam!» organizē RTU Studentu parlaments. Šāda akcija RTU norisināsies pirmo reizi. Tā paredzēta kā viens no topošo studentu atbalsta pasākumiem – tās mērķis ir palīdzēt topošajiem RTU studentiem savu nākamo studiju vietu izvēlēties atbilstoši interesēm un prasībām, jau pirms studiju sākšanas noskaidrojot studiju vides, studiju programmu, sadzīves apstākļu nianses.

Vienlaikus arī Latvijas Studentu apvienība (LSA) rīko reflektantu informatīvo kampaņu (RIK).

Kampaņas laikā izveidota informatīva telefonlīnija – tālrunis: 67216061. Ir iespējama saziņa ar Skype palīdzību – Skype konsultācijas: rik.lsa

Darba laiks zvanīšanai un saziņai ar Skype palīdzību:
darba dienās no plkst. 9–19.

Jautājumus var uzdot, arī rakstot e-pastu: .

Uz reflektantu jautājumiem atbildēs studenti no 18 augstskolām, tostarp pieci RTU studenti.

Papildu informācija kampaņas mājaslapā.

RTU Informācijas centrs

5. jūlijs, 2010 plkst. 11:38