RTU Liepājas filiālē notiks starptautiska konference «VARNA 2014»

29. maijs, 2014

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Liepājas filiālē no 2. līdz 6. jūnijam notiks starptautiskā konference «The International Conference on Bionics and Prosthetic, Biomechanics  and Mechanics, Mechatronics and Robotics» («VARNA 2014»).

Kopumā konferencē savus referātus prezentēs 26 zinātnieki no Latvijas, Bulgārijas, Krievijas un Igaunijas. Tāpat paredzēts, ka konferences dalībnieki nolasīs lekciju ciklu mehatronikā RTU Liepājas filiāles studentiem.

Konferences mērķis ir apvienot zinātniekus un pētniekus no dažādām valstīm, lai apspriestu problēmas un rastu tām risinājumus tādās jomās kā bionika un protezēšana, biomehānika un mehānika, mehatronika un robotika. Tāpat tā kalpos par  platformu sadarbības veicināšanai un pieredzes apmaiņai starp akadēmiskās vides pārstāvjiem.

Konferenci organizē RTU sadarbībā ar Šūmenas universitāti Bulgārijā un Bulgārijas Zinātņu akadēmiju. Nākamā notiks 2016. gadā Šūmenas universitātē.

RTU Komunikācijas nodaļa

29. maijs, 2014 plkst. 14:21