RTU līdzdarbojas PICARD konferences organizēšanā

12. septembris, 2011

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta zinātnieki līdzdarbojas 6. PICARD (Partnership In Customs Academic Research and Development) konferences organizēšanā. Konference no 14. līdz 16. septembrim notiks Ženēvā (Šveicē), un RTU tajā pārstāvēs profesors Aivars Vilnis Krastiņš.

Konferenci organizē Pasaules Muitas organizācija un Starptautiskā muitasuniversitāšu apvienība (International Network of Customs Universities (INCU)), kurās aktīvi darbojas arī RTU.

Tās galvenais mērķis ir veicināt pieredzes apmaiņu muitas izglītības jomā un sekmēt muitas tēmai veltītu pētījumu izstrādi.

Konferences mājaslapa.

RTU muitnieku izglītošanu sāka 1994. gadā un ir viena no retām mācību iestādēm pasaulē, kas piedāvā visu trīs līmeņu starptautiski akreditētasstudiju programmas «Muitas un nodokļu administrēšanā». Sadarbības līgumu ar Pasaules Muitas organizāciju (PMO) RTU noslēdza 2005. gadā, unjau 2010. gadā RTU studiju programma «Muitas un nodokļu administrēšana»kā pirmā pasaulē saņēma PMO sertifikātu, kas apliecina, ka programma irattīstīta kopīgi ar PMO un pilnībā atbilst starptautiskajiem muitnieku profesijas standartiem, kurus apņēmušās ievērot 174 PMO dalībvalstis visā pasaulē.

RTU Informācijas centrs

12. septembris, 2011 plkst. 21:35