RTU īpašumā nodoti divi nekustamie īpašumi sporta kompleksa modernizācijai

7. septembris, 2011

Otrdien, 6. septembrī, valdība atļāva Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM) Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) īpašumā nodot divus nekustamos īpašumus Rīgā Daugavgrīvas ielā 56 un Daugavgrīvas ielā 56A, lai universitāte varētu modernizēt sporta kompleksu, ziņo LETA.

Šobrīd uz šī valsts nekustamā īpašuma atrodas vienstāva sporta paviljonsun daļa no skrejceļa. Patlaban Rīgas Tehniskā universitāte šo 24 560 kvadrātmetru lielo teritoriju izmanto kā stadionu, lai nodrošinātu sporta nodarbību norisi studentiem. RTU stadionā jau vairākus gadus darbojas arī RTU Futbola centrs, kur tiek audzināti Latvijas jaunie futbolisti.

Sporta kompleksam nonākot RTU īpašumā, ir radīti visi apstākļi, lai varētu nodrošināt sporta kompleksa uzlabošanu un modernizāciju. Šopavasar RTU saņēma arī Latvijas Futbola federācijas dāvinājumu – Grass ražoto Edel Soccer Future DS 40 markas mākslīgo futbola laukuma segumu.

Lai RTU spētu pilnvērtīgi izpildīt Augstskolu likumā noteikto uzdevumu nodrošināt iespējas studentiem nodarboties ar sportu, kā arī lai piedalītos starptautiskajā Studentu futbola līgā, RTU ir nolēmusi būtiski uzlabot esošo stadionu Daugavgrīvas ielā 56A, Rīgā, izbūvējot jaunu sporta kompleksu, kas būtu piemērots dažādu sporta veidu nodarbībām un sporta attīstībai ne tikai studentu, bet arī jebkuru iedzīvotāju vidū, vienlaikus attīstot arī RTU Futbola centru atbilstoši RTU attīstības koncepcijai.

Pašlaik RTU ir veikusi iespējamā sporta kompleksa Daugavgrīvas ielā 56A,Rīgā, tehniskā projekta izstrādi un secinājusi, ka šāda sporta kompleksa veiksmīgai izbūvei ir nepieciešami valsts nekustamie īpašumi Daugavgrīvas ielā 56 un 56A.

RTU Informācijas centrs

7. septembris, 2011 plkst. 16:43