RTU Inženierzinātņu vidusskolas 11. klases skolnieks izcīna otro vietu gudrinieku spēlē

3. aprīlis, 2017
Roberts spēles finālistu apbalvošanā. Ekrānuzņēmums

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskolas (IZV) skolnieks Roberts Pavlovskis izcīnīja otro vietu populārās LTV spēles «Gudrs, vēl gudrāks» 11. klašu finālā, kas notika 31. martā.

Roberts spēlē atbildēja uz jautājumiem par vēsturi, latīņu valodu, ekonomiku un citām jomām. Viņu spēlē pavadīja un atbalstīja RTU IZV ģeogrāfijas skolotāja Agra Lipsberga un skolas biedri.

Spēles finālā dalībniekiem bija jāatbild arī uz jautājumu eksperimentu, kuru bija sagatavojis RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes 1. kursa students Ansis Pauliņš. Finālā stiprāks par Robertu izrādījās un pirmo vietu izcīnīja Jānis Dambergs no Vaiņodes vidusskolas.

Kopā ar Robertu pusfinālā cīnījās arī viņa klases biedrs Ernests Tomass Auziņš.

LTV raidījumu «Gudrs, vēl gudrāks» var noskatīties LTV mājaslapā (31.03.2017.)

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

3. aprīlis, 2017 plkst. 11:54