RTU informatīvais ieliktnis – 7. aprīļa «Latvijas Avīzē»

6. aprīlis, 2010
.
.
.

Lai informētu interesentus par RTU piedāvātajām studiju programmām un iespējām, trešdien, 7. aprīlī, 26 000 laikraksta «Latvijas Avīze» abonentu visā Latvijā kopā ar laikrakstu saņems RTU informatīvo ieliktni. 

06.04.2010.

 RTU informatīvais ieliktnis «Latvijas Avīzē» 4.43 Mb

Informatīvajā ieliktnī uzskaitītas RTU piedāvātās pamatstudijuprogrammas, iemesli inženierzinātņu studēšanai, kā arī izveidotsaktuālāko RTU izgudrojumu un produktu TOP 20, kurā iekļauti ne vienpieredzējušu RTU zinātnieku izgudrojumi, bet arī RTU studentuizgudrojumi. Lai ilustrētu inženierzinātņu studentu un inženiertehniskojomu pētnieku darbu, RTU ieliktnī aptverts plašs RTU pētījumu loks – norobotvabolēm un helikoptera daļu konstrukcijām līdz politiskajāmdatorspēlēm un studentu veidotai Kokneses Likteņdārza terases skicei.

RTU informatīvais ieliktnis «Latvijas Avīzei» tiks pievienots pirms RTU Atvērto durvju dienas.

Kā ziņots, šā gada Atvērto durvju diena RTU notiks sestdien,10. aprīlī, no plkst. 11 līdz 16.30, Kaļķu ielā 1. RTU Atvērto durvjudiena šogad paredzēta visai ģimenei – gan topošajiem studentiem, ganviņu vecākiem RTU tiks piedāvātas aizraujošas lekcijas, filmas untehniskās jaunrades darbnīcas.

RTU Informācijas centrs

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

6. aprīlis, 2010 plkst. 12:18

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi