RTU fakultātēs būs Atvērto durvju diena

13. maijs, 2009

Sestdien, 16. maijā, no plkst. 10 līdz plkst. 13  Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) fakultātēs notiks atkārtota Atvērto durvju diena, kuras laikā interesenti aicināti iepazīties ar inženierzinātņu studiju iespējām. Arī RTU centrālajā ēkā, Rīgā, Kaļķu ielā 1, darbosies konsultāciju punkts, kur interesenti varēs saņemt konsultācijas un noklausīties priekšlasījumus (plkst. 10.15 un 11.30) par studiju iespējām RTU un iestāšanās noteikumiem.

13.05.2009.

RTU Atvērto durvju dienas laikā potenciālajiem studentiem fakultātēsbūs iespēja tikties ar RTU studentiem un mācībspēkiem, lai uzzinātudetaļas par interesējošajām studiju programmām un studiju kārtību RTU.

Rīgas Tehniskā universitāte aicina topošos studentus izvēlētiesvienu no 119 aizraujošām studiju programmām, kuras2009./2010. akadēmiskajam gadam sagatavojuši RTU mācībspēki.

Pirmā Atvērto durvju diena RTU notika 4. aprīlī, to apmeklēja vairāk nekā 500 jauniešu.

RTU Pirmsstudiju nodaļa

13. maijs, 2009 plkst. 13:51