RTU ETF Telekomunikāciju institūts piedalīsies starptautiskajā konferencē «BWCCA 2011»

29. septembris, 2011

No 26.–28. oktobrim, Spānijas pilsētā Barselonā Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes Telekomunikāciju institūta (RTU ETF TI) zinātniskais personāls  aprobēs projeka «Ātrdarbīgo optisko piekļuves tīklu un elementu izstrāde» galvenos ceturtā etapa rezultātus starptautiskajā konferencē «Sixth International Conference on Broadband and Wireless Computing, Communication and Applications (BWCCA 2011)».

RTU ETF TI zinātniskais personāls šājā konferencē prezentēs pētījumu «Mixed Chromatic Dispersion Compensation Methods for Combined HDWDM Systems», kurā apkopoti «Uzņēmējdarbība un inovācijas» aktivitātes 2.1.1.1. «Atbalsts zinātnei un pētniecībai» pētījumu projekta «Ātrdarbīgo optisko piekļuves tīklu un elementu izstrāde» ceturtā etapa galvenie rezultāti.

Konferences «BWCCA2011» mērķis ir prezentēt zinātniskajai sabiedrībai inovatīvās pētniecības rezultātus, kas saistīti ar platjoslas optiskajiem tīkliem, mobilajiem un bezvadu sakariem. Konferencē prezentētie zinātniskie raksti tiks publicēti IEEE konferenču publicēšanas sistēmā un būs pieejami IEEE Xplore, CSDL, IEEE IEL datu bāzes.

Telekomunikāciju institūts realizē pētījumu projektu 01.12.2010–30.11.2013 (36 mēneši) periodā, un projekta mērķis ir – jauno optisko elementu klāstu un trafika vadības algoritma izveide, kā arī būtiski uzlabota piekļuves optisko tīklu tehnoloģijas izstrāde.

RTU Informācijas centrs

29. septembris, 2011 plkst. 11:37