RTU biznesa un vadības izglītībai nemainīgi augsts starptautisks novērtējums

11. novembris

Piekto gadu pēc kārtas Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF) un Rīgas Biznesa skola (RBS) «Eduniversal» pasaules labāko biznesa skolu reitingā iekļauta četru palmu līgā, kas apzīmē īpaši augstu akadēmisko līmeni, izcilu kvalitāti un spēcīgu starptautisko ietekmi biznesa un vadības izglītībā.

Starptautiskajā universitāšu un biznesa skolu reitingā «Eduniversal Business Schools Ranking» apkopotas labākās augstākās izglītības iestādes, kas nodrošina biznesa un vadības izglītību. Četru palmu līgā iekļautas 200 biznesa skolas ar teicamu vērtējumu un ievērojamu starptautisko ietekmi, tajā skaitā RTU un RBS. Kopumā reitingu veido piecu palmu līga.

«Eduniversal Business Schools Ranking» reitingu veido Francijas reitingu aģentūra un konsultāciju kompānija «SMBG», kas specializējas augstākās izglītības un profesionālās orientācijas jautājumos. Ik gadu tā veido 1000 labāko universitāšu un biznesa skolu reitingu, kā arī reitingu, kurā ietilpst maģistrantūras un MBA programmas 50 dažādos specializācijas virzienos 154 valstīs. Reitinga mērķis ir izveidot labāko augstskolu sarakstu, kas palīdzētu studentiem izvēlēties piemērotākās universitātes un biznesa skolas Austrumāzijā, Austrumeiropā, Āfrikā, Centrālāzijā, Eirāzijā un Tuvajos Austrumos, Latīņamerikā, Okeānijā, Rietumeiropā un Ziemeļamerikā, balstoties uz atzītu izglītības ekspertu rekomendācijām. Būtisks reitinga mērķis ir arī studentu un akadēmiskā personāla mobilitātes veicināšana.

Universitāte

Raksta autors