RTU atzīmēs Latvijas proklamēšanas dienu

6. novembris, 2009

Lai atzīmētu Latvijas Republikas proklamēšanas 91. gadadienu, otrdien, 17. novembrī, plkst. 17 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Lielajā aulā, Kaļķu ielā 1, notiks svētku koncerts, kurā uzrunu teiks RTU rektors akadēmiķis Ivars Knēts un uzstāsies trīs Latvijas tenori.

06.11.2009.

Savukārt plkst. 16 RTU Mazajā zālē, Kaļķu ielā 1, notiks RTU Senāta svinīgā sēde, kurā uzrunu «Rīga un Latvija 20. gadsimtā arhitekta skatījumā» teiks profesors Jānis Krastiņš.

Latvijas Republikas proklamēšanas 91. gadadienas koncertā «Ja Tu man esi…» RTU Lielajā aulā uzstāsies Latvijas Nacionālās operas solisti Guntars Ruņģis, Nauris Puntulis un Miervaldis Jenčs. Programmā: Latviešu tautasdziesmas Jura Kulakova apdarē, Zigmāra Liepiņa, Jāņa Lūsēna un citu autoru dziesmas.

Pēc koncerta paredzēts RTU svētku tosts.

Ieejas kartes uz koncertu: Ls 3. Tās iespējams iegādāties līdz 16. novembrim RTU Studentu klubā, Kaļķu ielā 1, 216. kabinetā. Tālrunis uzziņām: 67089477.

Koncertu organizē RTU Studentu klubs ar Hipotēku bankas atbalstu.

6. novembris, 2009 plkst. 13:09