RTU atklātas renovētās Reģionālā biznesa attīstības inkubatora telpas Pulka ielā

20. jūnijs, 2011

Otrdien, 21. jūnijā, notika renovēto Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Reģionālā biznesa attīstības inkubatora telpu, Rīgā, Pulka ielā 3/11, atklāšana. Telpas renovētas Norvēģijas valdības finansētā projekta «Vidzemes inovāciju un uzņēmējdarbības centrs» gaitā.

Skatīt galeriju

pulka_iela_3-11_500px.jpgTelpu atklāšanas pasākumā klātesošos uzrunāja RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis, Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs. RTU projekta vadītāja Baiba Endzele prezentēja projekta īstenošanas gaitu, bet RTU eksperts Alvis Sokolovs pastāstīja par RTU filiāles izveidi Cēsīs. Savukārt RTU projekta vadītājs Rihards Zariņš sniedza pārskatu par jaunizveidotā Reģionālā biznesa attīstības inkubatora darbības nosacījumiem un ieskicēs RTU  «Pulka sētas» – Rīgas zinātnes parka attīstības virzienus.

Projekta gaitā rekonstruēts ēkas, Pulka ielā 3/11, otrais stāvs ar kopējo platību 899,83 m2, kur atrodas administratīvās un apmācību telpasun eksperimentālās laboratorijas, kā arī iegādātas mēbeles un IT aprīkojums. Papildus izstrādāti arī topošās RTU filiāles Cēsīs vadības un pārvaldības, kā arī mārketinga un sabiedrisko aktivitāšu plāni.

Ēkas rekonstrukcija un RTU Reģionālā biznesa attīstības inkubatora izveide ir viena no projekta «Vidzemes inovāciju un uzņēmējdarbības centrs» aktivitātēm, kuras tika finansētas no Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas valdības līdzekļiem. Projektu īstenoja RTU, Cēsu rajona padome un Ostfoldas rajona padome (Norvēģija).

Projekts īstenots laika posmā no 2008. gada 24. novembra līdz 2011. gada30. aprīlim. Tā kopējais budžets pārsniedz vienu miljonu eiro.

RTU Informācijas centrs

20. jūnijs, 2011 plkst. 13:06