RTU aicina uzņēmumus pieteikt dalību Karjeras dienās

17. decembris, 2009

17.12.2009.

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) līdz 2010. gada 12. janvārimaicina uzņēmumus pieteikt dalību RTU Karjeras dienās, kas divas dienas– 17. un 18. martā – notiks RTU centrālajā ēkā Rīgā, Kaļķu ielā 1(e-pasta adrese pieteikumiem: ).

Uzņēmējiem RTU Karjeras dienas sniedz iespēju popularizēt savuuzņēmumu, ražojumus vai pakalpojumus, tehnoloģiskās vai pētniecībasiespējas, kā arī tikties ar potenciālajiem darbiniekiem unpraktikantiem, veikt to atlasi, tādējādi papildinot kvalificētouzņēmuma darbinieku skaitu un palīdzot studentiem sākt profesionālokarjeru.

Savukārt studentiem RTU Karjeras dienas palīdz saprast, kāds irkonkrētās nozares darba tirgus Latvijā: kādas iespējas ir atrast darbusavā nozarē,  apgūt modernās tehnoloģijas, piedalīties zinātniskajāpētniecībā un ieviest inovācijas ikdienā.

«Šogad RTU Karjeras dienām ir īpaša nozīme – šābrīža ekonomiskajosapstākļos, kad vērojama saspringta situācija darba tirgū, ir svarīgiveicināt sadarbību un komunikāciju starp tehnisko universitāti, tāsabsolventiem, studentiem un darba devējiem. Projekts palīdzēsjauniešiem integrēties darba tirgū un veidot profesionālo karjerutepat, Latvijā,» atzīst projekta vadītājs Oskars Priede.

RTU Karjeras dienu laikā uzņēmumi piedalās izstādē RTU Lielajā aulā,kā arī sniedz prezentācijas un tematiskās lekcijas atsevišķās telpās.

Šogad RTU Karjeras dienas notiks jau septīto gadu pēc kārtas.

RTU Informācijas centrs
 {moseasymedia media=/images/banners/kd-2010_3.swf}