RTU aicina līdzdarboties sociālajos medijos

10. februāris, 2011

RTU Informācijas centrs izveidojis RTU kontus sociālajos tīklos Facebook.com, Draugiem.lv, Twitter.com un video vietnē YouTube.com, kur turpmāk tiks ievietota informācija par RTU aktualitātēm, varēs saņemt atbildes uz jautājumiem un iesaistīties RTU ziņu veidošanā.

RTU Informācijas centrs sociālos medijus plāno izmantot gan kā kanālus, lai popularizētu RTU mājaslapā un portālā «ORTUS» publicēto aktuālo informāciju, gan kā platformu, kur iesaistīties diskusijās un sniegt ekskluzīvus komentārus.

Līdz ar to RTU Informācijas centra konti sociālajos medijos RTU studentiem un darbiniekiem sniegs iespēju operatīvi saņemt informāciju par aktuālo, iegūt atbildes uz jautājumiem turpat, sociālajā medijā, kā arī nosūtīt aktualitātes Informācijas centram, veidojot jaunu saturu gantām ziņām, kas tradicionāli tiek publicētas RTU mājaslapā un portālā «ORTUS», gan tām RTU ziņām, kas turpmāk nonāks sociālajos medijos.

Līdz šim sociālajos medijos sekmīgi darbojušies tikai atsevišķu RTU struktūrvienību un studējošo pašpārvalžu konti. RTU Informācijas centra aktivitātes sociālajos medijos būs mēģinājums aptvert daudz plašāku auditoriju – sākot ar visu RTU fakultāšu studentiem un darbiniekiem, un beidzot ar potenciālajiem studentiem, mediju pārstāvjiem un citiem interesentiem.

RTU Informācijas centrs priecāsies par jauniem draugiem, sekotājiem un konsultantiem.

Linki uz RTU Informācijas centra kontiem:

Draugiem.lv

Facebook.com