Rīgā notiks forums «Archidoctor Universalis»

18. februāris, 2013

No 12. līdz 14. martam sadarbībā ar Umeo Universitāti (Zviedrija) un Ziemeļvalstu Arhitektūras akadēmiju Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) rīkos Eiropas Arhitektūras skolu vadītāju tīkla (ENHSA) forumu «Archidoctor Universalis» par doktora studiju koordināciju arhitektūras nozarē.

Izmaiņas mūsdienās arhitektūras izglītībā un profesionālajā darbā būtiski ietekmē to, kā top inovācijas un jaunas arhitektūras zināšanas. Lai sekotu procesu un inovāciju attīstībai, arhitektūras skolām nepieciešams strādāt pie doktora izglītības stratēģijas piemērošanas. Tā kā doktorantūras izglītība ir vismazāk attīstītā un diskutētā Boloņas kontekstā, tieši jautājumos, kas skar struktūru, saturu un sagaidāmos rezultātus, veidojot Eiropas augstākās arhitektūrasizglītības vidi, tā ir interesants diskusijas temats  tā sauktajā trešajā augstākās izglītības ciklā.

Paredzams, ka pasākumā piedalīsies dalībnieki no aptuveni 40 dažādām Eiropas arhitektūras skolām.

Arhit_conference_Call for papers Papildu informācija

RTU Zinātņu prorektora dienests