Rīgā notiks Eiropas arhitektūras profesionāļu forums

8. marts, 2013

No 12. līdz 14. martam Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) sadarbībā ar Umeo Universitāti (Zviedrija) un Latvijas Arhitektu savienību notiks Eiropas Arhitektūras skolu vadītāju tīkla (European Network of Heads of Schools of Architecture – ENHSA) rīkota konference «ArchiDoctor Universalis».

Uz konferenci ieradīsies 46 dalībnieki no 20 valstīm, kopumā forumā būs pārstāvētas vairāk nekā 30 Eiropas arhitektūras skolas. Foruma galvenā tēma ir arhitektūras doktora studiju koordinācijas jautājumi Eiropas augstākās izglītības un arhitekta profesijas kontekstā.

«Tas ir Rīgā nebijuša mēroga pasākums, kas cels Latvijas, Rīgas un RTU starptautisko atpazīstamību Eiropas arhitektūras izglītības vadītāju vidū, kā arī sekmēs starpskolu kontaktu un mobilitātes ekspansiju nākotnē, tai skaitā doktora līmeņa studentu un mācībspēku starpā,» norāda RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes (APF) dekāns Uģis Bratuškins.

RTU APF

Raksta pielikumi