Promocijas darba vadītāju brokastis

24. oktobris, 2012

Trešdien, 31. oktobrī, plkst. 9.30 Kaļķu ielā 1, 201. auditorijā norisināsies diskusija promocijas darba vadītājiem «Promocijas darba vadītāju brokastis», kurā tiks runāts par izdevumu «RTU zinātniskie raksti» žurnāliem un promocijas darba vadītāji tiks iepazīstināti ar aktuālāko informāciju par doktorantūras studiju procesa organizēšanu.

Diskusijā aicināts piedalīties ikviens promocijas darba vadītājs. Dalību lūgums iepriekš apstiprināt, sūtot e-pastu: vai piezvanot pa tālr. 67089870.

«Promocijas darba vadītāju brokastis» šoreiz ir iespējams dalīt divās daļās: pirmajā RTU zinātņu prorektora vietnieks Gatis Bažbauers kopā ar Zinātnes koordinācijas un informācijas nodaļas projektu vadītāju Dainu Ostrovsku aicinās uz sarunu vadītājus par izdevuma «RTU zinātniskie raksti» žurnālu kvalitāti, tiks runāts par kopējām nostādnēm, Zinātņu prorektora dienesta darbību saistībā ar žurnāliem, kā arī tiks izrunātas kopējās iezīmes žurnāliem un to izvērtēšanas kritēriji.

Otrajā daļā Doktorantu studiju daļas vadītājs Lauris Bisenieks iepazīstinās promocijas darba vadītājus ar doktorantu skaita statistiku, uzņemto doktorantu skaitu 2012./2013. akadēmiskajā gadā un paredzamajām prognozēm, cik doktoranti varētu šogad aizstāvēt promocijas darbus. Informēs vadītājus par veiktajām izmaiņām promocijas darba vadīšanas tiesībās, kā arī izrunās ar vadītājiem, kurus rezultātus no studiju programmu novērtējuma ESF līdzfinansētā projektā «Augstākās izglītības studiju programmu izvērtēšana un priekšlikumi kvalitātes paaugstināšanai» būtu iespējams uzlabot, kādi ir bijuši kopējie kritēriji un vērtējums.

Nākamās «Promocijas darbu vadītāju brokastis» ir paredzētas decembra beigās. To temats tiks veidots, atsaucoties uz promocijas darbu vadītāju ierosinājumiem par temata izvēli.

RTU Doktorantūras skola

24. oktobris, 2012 plkst. 14:31