Promocijas darba vadītāju brokastis

5. jūnijs, 2012

Trešdien, 20. jūnijā, plkst. 9.30 Kaļķu ielā 1, 201. telpā norisināsies diskusija promocijas darba vadītājiem «Promocijas darba vadītāju brokastis», kuru laikā tiks pārrunāti 2011./2012. akadēmiskā gada noslēguma doktorantu anketēšanas kopējie rezultāti, kā arī citi būtiski jautājumi, gatavojoties nākamajam studiju gadam.

Darba kārtība Brokastis Darba kārtība 36.60 Kb

Diskusijā aicināts piedalīties ikviens promocijas darba vadītājs. Dalību lūgums iepriekš apstiprināt, sūtot e-pastu: vai pa tālr. 67089870.

Šīs ir šā akadēmiskā gada pēdējās «Promocijas darba vadītāju brokastis», kurās neformālā gaisotnē tiks aplūkoti akadēmiskā gada sasniegtie rezultāti, kā arī izrunāts doktora studiju process jaunajam gadam.

Vispārējā doktorantu anketēšana RTU norisinās otro reizi, un tās mērķis ir noskaidrot doktorantu viedokli par, viņuprāt, būtiskākajiem sasniegumiem šajā akadēmiskajā gadā, darba plāna izpildi un rezultātiem,sadarbību ar promocijas darba vadītājiem, kā arī Doktorantu studiju daļas un Doktorantūras skolas darbu. Iegūtie rezultāti ļauj izdarīt secinājumus par nepieciešamajiem uzlabojumiem un papildinājumiem doktorastudiju procesā. iepriekšējā anketēšana notika par 2010./2011. akadēmisko gadu.

«Promocijas darba vadītāju brokastīs» ir paredzēts izrunāt arī «Doktoranta rokasgrāmatas» saturu un iespējamos tematus, lai jau septembrī tiktu izdots atjaunoti izdevums, kas palīdzēs vieglāk orientēties doktora studiju procesā ne tikai pirmā gada doktorantiem, bet arī tiem, kas sāk plānot savu promocijas darba aizstāvēšanu. Šis izdevums ir plānots kā viegli saprotams un uzskatāms ceļvedis cauri doktora studiju procesam četru gadu garumā.

«Promocijas darba vadītāju brokastis» norisinās jau otro gadu katra otrā mēneša pēdējā trešdienas rītā, kad kopā sanākot promocijas darba vadītājiem no visām fakultātēm un Doktorantu studiju daļas un Doktorantūras skolas pārstāvjiem tiek pārrunāti būtiskākie jautājumi doktora studiju procesa īstenošanā, uzklausīti ierosinājumi procesa uzlabošanā un pilnveidošanai. Šī ir iespēja neformālā gaisotnē dalīties pieredzē promocijas darba vadīšanā.

RTU Doktorantūras skola

5. jūnijs, 2012 plkst. 11:54