Promocijas darba vadītāji «brokasto» kopā ar profesoru no Arizonas Universitātes

26. aprīlis, 2012

Trešdien, 25. aprīlī, notika diskusija promocijas darba vadītājiem «Promocijas darba vadītāju brokastis», kurā viesojās profesors Joe Valacich (attēlā) no Arizonas Universitātes (ASV).

«Promocijas darba vadītāju brokastis» katra otrā mēneša pēdējā trešdienāpulcē promocijas darba vadītājus, lai pārrunātu aktuālos jautājumus pardoktora studiju procesu organizēšanu un norisi Rīgas Tehniskajā universitātē. Šoreiz «Promocijas darba vadītāju brokastīs» viesojās Joe Valacich no Arizonas Universitātes (ASV), kurš dalījās savā pieredzē par promocijas darba vadīšanu ASV, stāstīja par to, kā tiek piesaistīts finansējums doktora studiju īstenošanai, par promocijas darba izstrādes veidiem, doktora studiju ilgumu un darba plānu, kā arī par doktorantu unpromocijas darba vadītāju sadarbību, norādot uz būtiskākajiem stūrakmeņiem veiksmīgai promocijas darba izstrādāšanai.

Doktorantu studiju daļas vadītājs Lauris Bisenieks atzīst: «Šāda veida promocijas darba vadītāju pieredzes apmaiņa ir ļoti nozīmīga, lai varētusalīdzināt, kāda ir pieredze doktora studiju procesa organizēšanā citurun kādi ir sasniegtie rezultāti, lai varētu mācīties un pilnveidot doktora studiju procesu arī pie mums, Rīgas Tehniskajā universitātē. Tieši tāpēc iesāktais noteikti jāturpina arī nākamajās «Promocijas darbavadītāju brokastīs»».

Šā semestra noslēdzošās «Promocijas darba vadītāju brokastis» ir paredzētas 20. jūnijā. Tajās tiks runāts par doktorantu ikgadējās aptaujas rezultātiem un citiem tematiem, atsaucoties uz promocijas darbavadītāju ierosinājumiem.

RTU Doktorantu skola

26. aprīlis, 2012 plkst. 13:09