Projekta «Ideju kauss 2010» pasākums Rīgas domē

29. jūnijs, 2010

Lai iepazīstinātu sabiedrību ar uzņēmēju veiksmes stāstiem, ceturtdien, 1. jūlijā, no plkst. 10 līdz plkst. 13 Rātslaukumā 1, Rīgā, Rīgas domes Prezidija sēžu zālē, norisināsies pirmais inovatīvo biznesa ideju konkursa «Ideju kauss 2010» reģionālais pasākums. Tā laikā ar interesentiem pieredzē dalīsies veiksmīgi uzņēmēji: SIA «Milda KM» un projekta «Mildas tirdziņš» līdzīpašnieks Viesturs Kuļikovskis un uzņēmuma «ArtBag» vadītāja Zane Lase-Lasmane.

29.06.2010.

Zane Lase-Lasmane atbalstu sava uzņēmuma izveidei saņēmusi iepriekšējā gada inovatīvo biznesa ideju konkursā «Ideju kauss 2009».

Rīgas domē organizētais pasākums ievadīs konkursa «Ideju kauss 2010» reģionālo pasākumu ciklu, kuru mērķis ir informēt Latvijas iedzīvotājus par iespējām piedalīties biznesa plānu konkursā «Ideju kauss 2010» un motivēt uzņēmējdarbības sākšanai. Kopumā no 1. līdz 10. jūlijam paredzēts organizēt piecus inovatīvo biznesa ideju konkursa «Ideju kauss 2010» reģionālos pasākumus piecās Latvijas pilsētās – Rīgā, Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā un Valmierā.

«Ideju kausa 2010» projekta vadītājs Artūrs Zeps atzīst: «Informatīvais pasākums Rīgā un citās lielākajās Latvijas pilsētās dos iespēju ikvienam dalībniekam tikties ar veiksmīgiem uzņēmējiem, uzzināt viņu veiksmes noslēpumus un noticēt labajiem piemēriem. Ceru, ka šie konkursa «Ideju kauss 2010» informatīvie pasākumi kalpos kā lielisks stimuls, kas mudinās cilvēkus ģenerēt jaunas biznesa idejas un tās īstenot.»

Papildu informācija par reģionālajiem pasākumiem un konkursa nolikums mājaslapā.

Biznesa ideju konkursu «Ideju kauss 2010» organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamentu. Konkurss tiek īstenots Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta «Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma» ietvaros, to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Konkursa stratēģiskais partneris – Rīgas Tehniskā universitāte, atbalsta – SIA «Valodu centrs «Multilingua»», Nodarbinātības valsts aģentūra, SIA «Lursoft», Rīgas Biznesa skola, SIA «ISIC.lv», «Red Bull», piedzīvojumu organizācija «Lūzumpunkts», SIA «Eksperimentālā multimediju laboratorija», «Coca-Cola Hellenic Latvia», «Islande Hotel», a/s «Swedbank», SIA «Idynamics», informatīvie atbalstītāji – LNT, TV5, Apollo.lv, 1188, A/S «Radio SWH», SIA «JCDecaux», SIA «Dienas Mediji», SIA «Leta», Draugiem.lv, Studentlife.lv, SIA «WorkingDay Latvia», Biznesam.lv, Biedrība «Latvijas Lielo pilsētu asociācija», Rīgas pašvaldība, Liepājas pašvaldība, Daugavpils pašvaldība, Valmieras pašvaldība, Jelgavas pašvaldība, Biedrība «Latvijas pašvaldību savienība», Valsts izglītības attīstības aģentūra, Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija, Prakse.lv, Biedrība «Jauniešu konsultācijas», SIA «CV-Online Latvia», Studentnet.lv, SIA «Corporate», SIA «BL Consulting», Latvijasakcijas.lv, Nacionālā izglītības iespēju datu bāze, kompetences partneri – Biedrība «Connect Latvija», pilnsabiedrība «JIC biznesa inkubators», biedrība «Biznesa inkubators Cēsis», Biedrība «Latgales aparātbūves tehnoloģiskais centrs», SIA «Imprimatur Capital Baltics Ltd.», Latvijas Darba Devēju Konfederācija, SIA «RB Consulting», SIA «Capitalia», SIA «Con Fide», SIA «EkoMed», SIA «Kurzemes Biznesa inkubators», REA Mentoru klubs, SIA «Inovatīvo risinājumu institūts», SIA «PriBalt Capital», pilnsabiedrība «Rīgas Reģiona biznesa attīstības inkubators», SIA «Latconsul», SIA «Lietišķās informācijas dienests», biedrība «Līdere», ideju grupa «Radošuma pils», Rīgas Tehniskās universitātes MBA programma, SIA «Baltijas Konsultācijas», SIA «RVJ», Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera.

29. jūnijs, 2010 plkst. 16:22