Pieteikšanās vācu valodas eksāmenam TestDaF

19. aprīlis, 2012

Līdz 17. maijam RTU Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamentā var pieteikties dalībai vācu valodas eksāmenā TestDaF, kas notiks 14. jūnijā. Test Deutsch als Fremdsprache für ausländische Studienbewerber irVācijā izstrādāts centralizēts vācu valodas eksāmens, ar kura palīdzībupārbauda un vērtē valodas prasmes, kas nepieciešamas, lai studētu vācu valodā.

TestDaF:

• iespējams kārtot, nebraucot uz Vāciju;
  • eksāmena rezultātus pārbauda centralizēti Vācijā, un tie ir objektīvi;
  • iegūto sertifikātu atzīst visas Vācijas augstskolas;
  • sertifikātam ir neierobežots derīguma termiņš.

TestDaF sastāv no četriem moduļiem: klausīšanās, rakstīšanas, lasīšanas un runāšanas. Par katru no tiem tiek dots vērtējums 5 ballu skalā. Ja vērtējums visās daļās ir 5 vai 4 balles, tiek izsniegts sertifikāts, kas apliecina, ka vācu valodas zināšanas ir pietiekamas, lai studētu Vācijā.

Lai sekmīgi nokārtotu eksāmenu un iegūtu sertifikātu, pretendentiem nepieciešamas vācu valodas zināšanas B 2.1 līdz C 1.2 līmenim, kas atbilst apmēram 700 stundu ilgam vācu valodas kursam.

Dalības maksa eksāmenā ir 130 eiro.

Pirms eksāmena piedāvājām dalībniekiem noteikt savu vācu valodas zināšanu līmeni ar online testa ondaF  palīdzību un apmeklēt intensīvo sagatavošanas kursu.

Sīkāka informācija un pieteikšanās:
RTU Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamentā, Rīgā, Kaļķu ielā 1–307; tālr.: 67089021; e-pasts: ; www.testdaf.de

Informāciju par studiju, pētniecības darba un stipendiju iespējām Vācijā atradīsiet Vācijas Akadēmiskās apmaiņas dienesta Informācijas centra mājaslapā.

19. aprīlis, 2012 plkst. 0:00