Paziņoti RTU Zelta fonda absolventu vārdi

23. augusts, 2011

Ceturtdien, 15. septembrī, paziņoti to 55 RTU absolventu vārdi, kas, apliecinot izcilību, ir iekļauti trešajā RTU Zelta fonda izlasē.

Skatīt galeriju

zelta_fonda_izlase-2011.jpgZelta fonda izlases absolventu paziņošana notika 15. septembrī plkst. 18 RTU Mazajā zālē, Rīgā, Kaļķu ielā 1. Pasākuma laikā uzrunu teica un absolventus sveica RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis, mācību prorektors profesors Uldis Sukovskis un citas universitātes amatpersonas.

Absolventu Zelta fondu – absolventu izlasi, kurā ik semestri tiek iekļauti izcilākie RTU absolventi, universitāte veido kopš pagājušā gada. Pēc šīs vasaras izlaidumiem izveidota jau trešā absolventu izlase,kurai tika izvirzīti 130 absolventi. No izvirzītajiem kandidātiem RTU Zelta fondā iekļauti 55 izcilākie jaunie speciālisti. Kopumā RTU Zelta fonda reģistrā ir iekļauti jau 142 absolventi.

RTU Zelta fonds izveidots, lai cildinātu izcilākos RTU absolventus, informētu sabiedrību par viņu sasniegumiem un veicinātu absolventu karjeras izaugsmi.

Zelta fonda izlasē iekļauj labākos konkrētā semestra pilna laika studiju programmu absolventus. Izvērtējot Zelta fonda kandidātus, tiek ņemta vērā ne tikai studenta vidējā svērtā atzīme, bet arī studiju laikāveiktās sabiedriskās aktivitātes, panākumi zinātnē, sportā un cita veida aktivitātes. Katra semestra absolventu izlasē tiek iekļauti ne vairāk par 100 absolventiem, no kuriem vismaz 30% ir maģistri.

Kandidātus RTU Zelta fondam izvirza studiju programmu direktori sadarbībā ar RTU Karjeras centru.

Izveidotā absolventu zelta izlase ik semestri tiek publicēta RTU mājaslapā, kā arī īpašā RTU Zelta fonda informatīvajā izdevumā. Izdevumu, kurā iekļauts potenciāli spējīgāko jauno darbinieku zelta saraksts, saņem RTU Karjeras centra sadarbības uzņēmumi.

Kā žurnālam «Jaunais Inženieris» atzīst viena no RTU Zelta fonda dalībniecēm Ilze Valaine, RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijasfakultātes absolvente un SIA «DPA» projektu vadītāja: «Iekļūšana RTU Zelta fondā cēla manu kā darbinieka vērtību Latvijas darba tirgū. Esmu saņēmusi vairākus darba piedāvājumus arī no citiem uzņēmumiem.»

Projektu atbalsta AS «Swedbank», SIA «Rimi Latvia» un SIA «Citrus Solution».

RTU Informācijas centrs

23. augusts, 2011 plkst. 16:13