Parakstīs līgumu par pirmās RTU Ķīpsalas kompleksa ēkas rekonstrukciju

9. jūnijs, 2011

Piektdien, 10. jūnijā, plkst. 11 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) centrālajā ēkā, Rīgā, Kaļķu ielā 1, 119. telpā, notiks svinīga līguma parakstīšana starp RTU un «Piegādātāju apvienību RBSSKALS, RBSSKALS Būvvadība un RBSSKALS Būvsabiedrība» par pirmās RTU studentu pilsētas ēkas rekonstrukcijas sākšanu.

Svinīgajā līguma parakstīšanā piedalīsies:

• Leonīds Ribickis, RTU rektors;
  • Edgars Štrauss, Pilnsabiedrības biedra a/s «RBSSKALS» valdes priekšsēdētājs;
  • Arnis Alsiņš, galvenais būvuzraugs, pilnsabiedrības biedru SIA «Positor» un SIA «FABRUM» valdes loceklis;
  • Ģirts Valeinis, tehniskā projekta autors un autoruzraudzība – arhitektu birojs SIA «Valeinis un Stepe» valdes priekšsēdētājs arhitekts.

Lūdzam apstiprināt dalību pasākumā: , 67114349.

Ar šā līguma parakstīšanu sāksies jaunās RTU studentu pilsētas – «RTU – Pilsēta pilsētā» būvniecība.

Ēkā, kas ietilps vienotajā RTU teritoriālajā kompleksā, paredzēts izveidot radošo industriju studiju centru, kur atradīsies Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultāte un Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Tekstilmateriālu tehnoloģiju un dizaina institūts. Būvdarbus paredzēts pabeigt  13 mēnešu laikā, t. i., līdz 2012. gada 10. jūlijam.

Līgumā ietvertās RTU objekta Rīgā, Āzenes ielā 18, rekonstrukcijas darbu izmaksas pārsniedz 5,3 miljonus latu.

Rīgas Tehniskā universitāte noslēgs arī būvuzraudzības līgumu ar pilnsabiedrību «FABRUM AB» par vairāk nekā 27 tūkstošiem latu.

Jau ziņots, ka līgums ar arhitektu biroju SIA «Valeinis un Stepe» par tehniskā projekta autoruzraudzību vairāk nekā 61 tūkstoša latu vērtībā tika parakstīts jau 2011. gada 8. martā.

RTU Informācijas centrs

eraf_kipsalas_projektam.jpg