Par RTU Senāta priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēta profesore M. Jure

2. jūlijs, 2009

Par Rīgas Tehniskās universitātes Senāta priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēta Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes profesore Māra Jure, savukārt par viņas vietnieku atkārtoti ievēlēts Būvniecības fakultātes profesors Modris Dobelis.

01.07.2009.

Paredzēts, ka RTU Senāta priekšsēdētāja un viņas vietnieks šajos amatos darbosies turpmākos trīs gadus.

Senāta 29. jūnija sēdē apstiprināti arī RTU Senāta padomnieki (beztiesībām balsot): Juris Briedis, Sabiedrisko lietu daļas vadītājs;Vineta Gobiņa, Ventspils filiāles direktore; Aija Janbicka, Zinātniskāsbibliotēkas direktore; Rita Kleine, Senāta zinātniskā sekretāre;Jolanta Priede, RTU Studiju daļas vadītāja; Voldemārs Putnaērglis, RTUArodkomitejas priekšsēdētājs; Aivars Rubenis, rektora vietniekssaimnieciskajā darbā; Mareks Zeltiņš, Stratēģiskās attīstībasdepartamenta vadītājs; Zigmunds Zitmanis, rektora vietnieks ITjautājumos.

RTU Senāts ir RTU personāla koleģiāla vadības institūcija unlēmējinstitūcija 80 cilvēku sastāvā. Senāts apstiprina kārtību unnoteikumus, kas regulē visas RTU darbības sfēras. Senāta locekļus(senatorus) ievēlē uz trīs gadiem.

Kā ziņots, jaunais RTU Senāta sastāvs – 80 senatori – turpmākajiemtrim gadiem tika apstiprināts jau RTU Akadēmiskās sapulces 4. jūnijasēdē.

Jaunais RTU Senāta sastāvs.

RTU Informācijas centrs

2. jūlijs, 2009 plkst. 15:40