Notiks vienotās pieteikšanās sistēmai veltīta preses konference

5. jūlijs, 2010

Otrdien, 6. jūlijā, plkst. 11, Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijā, Rīgā, Lāčplēša ielā 27 (207. telpā, sētas mājā), notiks preses konference par vienoto pieteikšanos pamatstudijām Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), Latvijas Universitātē (LU), Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU), kā arī jaunā e-pakalpojuma «Elektroniska pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās» demonstrācija.

05.07.2010.

Preses konferencē piedalīsies Reģionālās attīstības un pašvaldības lietu ministre Dagnija Staķe, RTU rektors Ivars Knēts, LU rektors Mārcis Auziņš, LLU prorektors Arnis Mugurēvičs un Valsts reģionālās attīstības aģentūras direktors Māris Krastiņš.

Kā ziņots, pirmo reizi Latvijas augstākās izglītības vēsturē trīs universitātes – LU, LLU un RTU ir vienojušās par vienotu uzņemšanu pamatstudiju programmās un kopīgi ar Valsts reģionālās attīstības aģentūru ir izveidots jauns e-pakalpojums «Elektroniska pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās». Tas nozīmē, ka topošie studenti pieteikumu studijām varēs iesniegt jebkurā no trim universitātēm un pieteikties uz jebkuru no šo trīs universitāšu piedāvātajām studiju programmām. Pieteikties varēs gan elektroniski no 12. līdz 27.jūlijam, izmantojot e-pakalpojumu portālā www.latvija.lv, gan arī uz vietas universitātēs – no 19. līdz 27. jūlijam.

RTU Informācijas centrs

5. jūlijs, 2010 plkst. 10:04