Notiks seminārs par viedo pilsētu attīstību

15. oktobris, 2018
Foto: pixabay.com

Trešdien, 17. oktobrī, plkst. 13.30-18.00 RTU Rīgas Biznesa skolā, Skolas ielā 11 norisināsies informatīvs seminārs par Kanādas un Eiropas Savienības labo praksi viedo pilsētu attīstībā – par inovācijām Informācijas un komunikācijas tehnoloģijās, enerģētikas un ūdenssaimniecībā.

Galveno uzrunu teiks Deniss Cuku — Kanādā plaši pazīstams vizionārs un uzņēmējs. D. Cuku dalīsies pieredzē par infrastruktūras attīstību un integrētu projektu ieviešanas kustību Albertas provincē, Kanādā. Par savu pieredzi viedo pilsētu tehnoloģiju attīstībā dalīsies arī citu atzītu inovatīvu uzņēmumu pārstāvji.

Semināra mērķa grupa ir pašvaldības, uzņēmēji, pētnieki un studenti, kuru uzmanības lokā ir ilgtspējīga un vieda pilsētu attīstība. Seminārs notiks angļu valodā, un dalība tajā ir bez maksas.

Pasākumam var reģistrēties, aizpildot pieteikuma anketu.

Semināru rīko RTU pētījumu platforma «Informācijas un komunikāciju tehnoloģijas» sadarbībā ar Kanādas vēstniecību Latvijā un RTU Rīgas Biznesa skolu.

Kontaktpersona – Inete Ielīte, RTU E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultātes doktorante, tālr.: 29493300, e-pasts:

Pasākuma programma

Informācija par runātājiem

Pasākums plānots, lai veicinātu RTU pētnieku un studentu sadarbību ar Kanādas pētniekiem un uzņēmumiem, arī lai veidotu partnerības ES pētījumu programmas “Apvārsnis 2020” projektu izstrādei un izmantotu ES – Kanādas tirdzniecības līguma (CETA) dotās iespējas.

RTU  pētījumu platforma «Informācijas un komunikāciju tehnoloģijas» ir izveidota, lai attīstītu pētījumus informācijas tehnoloģiju nozarē.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

15. oktobris, 2018 plkst. 16:39