Notiks RTU Padomnieku konventa sēde

10. februāris, 2010

Ceturtdien, 11. februārī, RTU centrālajā ēkā, Kaļķu ielā 1, plkst. 17 notiks RTU Padomnieku konventa sēde, kuras laikā RTU vadība tiksies par RTU padomniekiem, lai apspriestu RTU rīcības stratēģiju ekonomiskās krīzes izraisīto problēmu pārvarēšanai.

10.02.2010.

RTU rektors Ivars Knēts, zinātņu prorektors Leonīds Ribickis unmācību prorektors Uldis Sukovskis iepazīstinās Padomnieku konventalocekļus ar pašreizējo RTU situāciju.

Savukārt RTU kanclers Ingars Eriņš un Stratēģiskās attīstībasdepartamenta direktors Mareks Zeltiņš sniegs ieskatu RTU finansiālajosun strukturālajos pasākumos ekonomiskās krīzes izraisīto problēmupārvarēšanai.

Sēdes noslēgumā paredzēta RTU Padomnieku konventa locekļu un RTUpārstāvju diskusija-prāta vētra, lai noteiktu Padomnieku konventaviedokli par vēlamo RTU turpmākās attīstības virzienu.

RTU Padomnieku konventa sēdi pirmoreiz sasauc jaunievēlētais RTUPadomnieku konventa priekšsēdētājs Normunds Bergs. N. Bergs ir LatvijasElektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācijas valdespriekšsēdētājs un a/s «SAF Tehnika» valdes priekšsēdētājs.

RTU Padomnieku konventa galvenais mērķis ir veicināt RTU attīstību,nosakot tās darbības stratēģiskos virzienus atbilstoši valststautsaimniecības vajadzībām. Padomnieku konvents konsultē RTU Senātu unrektoru RTU attīstības stratēģijas jautājumos un atbalsta augstskolasmateriālo un finansiālo resursu veidošanu.

10. februāris, 2010 plkst. 15:20