Noslēgts RTU un LMA sadarbības līgums

1. jūnijs, 2011

Lai stiprinātu un turpinātu attīstīt sadarbību izglītības un zinātnes jomā ar nolūku nodrošināt studentiem plašākas iespējas studijās un zinātniskajā pētniecībā, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) un Latvijas Mākslas akadēmija (LMA) ceturtdien, 2. jūnijā, noslēgušas sadarbības līgumu.

Līgumu parakstīja RTU un LMA rektori Leonīds Ribickis un Aleksandrs Naumovs. Līguma parakstīšanas ceremonija notika Latvijas Mākslas akadēmijā pirms LMADizaina diplomandu dienas 2011 «Dizains un emocijas» izstādes atklāšanas pasākumā.

Līgums noslēgts ar nolūku veicināt abu augstākās izglītības iestāžu studentu kopīgas izstrādes, inovatīvus produktus un pakalpojums ar augstu pievienoto vērtību, tādējādi veicinot tautsaimniecības, radošoindustriju un izglītības attīstību.

RTU un LMA, parakstot līgumu, apņemušās atbalstīt un sekmēt savstarpēju studentu apmaiņu visos studiju līmeņos.

RTU un LMA sadarbība tika sākta jau 2010. gada vasarā. Notikuši vairāki kopīgi semināri un studenti īstenojuši vairākus kopīgus projektus.

RTU Informācijas centrs

1. jūnijs, 2011 plkst. 22:41