Norvēģijas zinātnes un tehnoloģiju universitātes profesora vieslekcija

21. maijs, 2013

Ceturtdien, 23. maijā, plkst. 10 Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), Kaļķu ielā 1, 201. telpā (Mazajā zālē) notiks Norvēģijas Zinātnes un tehnoloģiju universitātes (Norweigian University of Science and Tehnology, NTNU) profesora Tore M. Undeland vieslekcija «Pētniecības iespējas NTNU – Doktorantūras skolu organizēšana».

Profesors Tore M. Undeland  klausītājus iepazīstinās ar Norvēģijas Zinātnes un tehnoloģiju universitāti un tās darbību, kā arī dalīsies savā pieredzē starptautiskas Doktorantūras skolas veidošanā. Viens no NTNU Doktorantūras skolas pētniecības virzieniem ir vēja enerģētika, un šobrīd tajā savus pētījumus veic 50 doktoranti no dažādām pasaules valstīm, veidojot internacionālu un starpdisciplināru Doktorantūras skolu.  Lekcijas laikā varēš uzzināt, kādas ir iespējas doties uz NTNU pieredzes apmaiņā, lai papildinātu savu pētniecības darba pieredzi.

NTNUir Norvēģijas otrā lielākā universitāte, tajā ir septiņas fakultātes – gan dabas un inženierzinātņu, gan humanitāro un sociālo zinātņu. Universitātē ir 20 000 studentu. NTNU pastāv 103 gadus, un vienmēr ir bijusi viena no vadošajām institūcijām Norvēģijā zinātnes jomā.Vairāk par NTNU.

Apmeklēt vieslekciju aicināts ikviens interesents, savu dalību apstiprinot līdz trešdienai, 22. maijam, rakstot: .

Ja rodasjautājumi, sazinieties ar RTU Doktorantūras skolas vadītāju Zani Skreiju: ; tālrunis 67089870.

RTU Doktorantūras skola

21. maijs, 2013 plkst. 9:57