Nīderlandes pieredze uzņēmējdarbības veicināšanā

13. maijs, 2009

15. maijā plkst. 11 RTU Kaļķu ielā 1-220 notiks tikšanās ar Nīderlandes bezpeļņas organizācijas Jong Ondernemen pārstāvjiem Harry Bakker, Rabobank Flevoland un Hans van der Veen. Tikšanās laikā plānots pārrunāt RTU iespējamo līdzdalību Jong Ondernemen jauno uzņēmēju programmā.

13.05.2009.

Organizācijas Jong Ondernemen ir izveidota 1990. gadā. To dibinājusi ABN AMRO banka, VNO-NCW (Darba devēju asociācija) un MKB Nederland (Mazo un vidējo uzņēmumu asociācija), sadarbojoties ar NOvAA (Grāmatvežu apvienību) un Nīderlandes Ekonomikas ministrijas Tirdzniecības kameru. Jong Ondernemenpalīdz skolēniem un studentiem iegūt zināšanas un prasmesuzņēmējdarbībā. Veidojot un strādājot pašu dibinātos uzņēmumos, skolēniun studenti apgūst praktiskās iemaņas un iepazīst uzņēmējdarbības vidi.

RTU Informācijas centrs

13. maijs, 2009 plkst. 12:59