Ministru prezidents aicina jauniešus studēt inženierzinātnes

17. februāris, 2011

«Ēnu dienas» noslēguma pasākumā Ministru prezidents Valdis Dombrovskis aicināja jauniešus mācīties eksaktos mācību priekšmetus, lai varētu studēt inženierzinātnes, raksta portāls Tvnet.lv.

Premjers pauda apņēmību lielāku uzmanību valsts mērogā veltīt profesionālajai izglītībai, savukārt augstākajā izglītībā akcentu likt uz eksaktajām zinātnēm, jo šīs jomas speciālistu darba tirgū trūkst, kamēr humanitārajā jomā ir radusies pārprodukcija.

Jau ziņots, ka «Ēnu dienā» Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) ieradās 13 skolēni – «ēnas». «Ēnas» viesojās RTU Sporta klubā, Informācijas tehnoloģijas dienestā, Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamentā, Studiju daļā, Studentu parlamentā un Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē.

RTU Informācijas centrs

17. februāris, 2011 plkst. 10:26