LZA pateicas ilggadējam RTU rektoram I. Knētam par ieguldījumu augstākajā izglītībā

8. februāris, 2011

Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA) pateicas Ivaram Knētam par paveikto Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektora amatā. LZA prezidents Juris Ekmanis bijušajam RTU rektoram vēl stipru veselību un pietiekami daudz spara un enerģijas radošajā darbā!

LZA prezidents uzskata, ka RTU piemērs ir liecība tam, ka vēsturiski slavena augstskola notur mūsdienīgas, lielas augstskolas pozīcijas, mainoties un pilnveidojoties laikmeta prasību ietekmē. LZA ir gandarīta,ka RTU radošo cilvēku – izgudrotāju darbi ir pazīstami un tiek pielietoti, kā arī sagatavotie speciālisti spēj risināt sarežģītus jautājumus. «Augstas kvalitātes izglītība var dot būtisku ieguldījumu tehniskajā progresā», saka J. Ekmanis.

I. Knēts bija RTU rektors no 1999. gada decembra līdz 2011. gada februārim.

RTU Informācijas centrs

8. februāris, 2011 plkst. 10:23