LU aicina uz Zinātnes kafejnīcu

30. jūnijs, 2010

Trešdien, 30. jūnijā,  plkst. 18 Latvijas Universitātes (LU) kafejnīcā, Raiņa bulvārī 19, tiek organizēts jauno zinātnieku līderības, krīzes un humora pētījumiem veltīts «Zinātnes kafejnīcas» pasākums, uz kuru LU aicina arī RTU studentus un mācībspēkus.

30.06.2010.

«Zinātnes kafejnīcas» mērķis ir raisīt brīvu diskusiju neformālā vidē par sabiedrību interesējošiem zinātnes jautājumiem. Tā ir iespēja tikties ar attiecīgās jomas ekspertiem un uzdot viņiem jebkuru gan skolotājam, skolēnam, studentam, ierēdnim, bibliotekāram, gan uzņēmējam un pensionāram interesējošu jautājumu un noskaidrot līdz šim neizprasto par kādu konkrētu zinātnes jomu, šoreiz par emocijām un prasmēm.

Zinātnes kafejnīcā uzstāsies jaunie zinātnieki:

•
Anda Upmane prezentēs darbu  «Apmierinātību ar dzīvi prognozējošie faktori: kvalitatīva un kvantitatīva pieeja» – spriedumi par apmierinātību ar dzīvi saistība ar pozitīvām un negatīvām emocijām, stresogēnu dzīves notikumu pieredzi un apmierinātību ar dažādām dzīves sfērām;
  • Claudio Andres Rivera stāstīs par  darbu  «Līderības prasmju attīstīšanas modelis krīzes laikos»;
  •
Andris Sarnovičs informēs par savu darbu  «Cilvēkresursu mērķtiecīga attīstība valsts pārvaldē un tās pilnveidošanas virzieni»;
  •
Ineta Daiktere stāstīs par darbu «Skolas vadītāja loma skolas kultūras veidošanā»;

• Ieva Stokenberga uzstāsies ar pētījumu «Humora loma stresa pārvarēšanas procesā».

Pasākumu vadīs Dr. Juris Šteinbergs – zinātnieks un populāra TV raidījuma seja.
«Zinātnes kafejnīcas» diskusija notiks brīvā stilā pie kafijas tases vai sulas glāzes, kas kafejnīcas apmeklētājiem būs par brīvu.

«Zinātnes kafejnīcas» diskusija tiek organizēta saistībā ar ESF projektu «Atbalsts doktora studijām Latvijas Universitātē».

RTU Informācijas centrs

30. jūnijs, 2010 plkst. 9:46