Lietus saliedē RTU pirmā kursa studentus un vadību

1. septembris, 2011

Ceturtdien, 1. septembrī, Ķīpsalā norisinājās tradicionālā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pirmā kursa studentu tikšanās ar vadību un fakultāšu dekāniem. Lietainais laiks tikšanās mērķi nepadarīja mazāk svinīgu, kā atzīmēja APF dekāns asoc. profesors Uģis Bratuškins: «Lietus ir kārtīgi saliedējis mūsu kolektīvu.»

Skatīt galeriju

1_sept_kipsala.jpgSvinīgo pasākumu atklāja Rīgas Tehniskās universitātes studentu parlamenta prezidents Juris Iljins, piesakot Latvijas Republikas himnu. Uzrunu jaunajiem studentiem teica RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis, kurš aicināja ne tikai krāt zinības, lai vēlāk varētu nest RTUun Latvijas vārdu pasaulē, bet arī – nodarboties ar sportu. Jo – kārtīgs cilvēks var izaugt spēcīgā garā un veselā miesā.

Uzrunas un vēlējumus studentiem teica mācību prorektors profesors Uldis Sukovskis, zinātņu prorektors profesors Bruno Grasmanis, ZB direktore Aija Janbicka u. c. vadības pārstāvji. Apsveicot pirmkursniekus ar pareizo izvēli, universitātes mācībspēki uzsvēra, ka patlaban galvenais ir izturēt pirmo semestri, jo tas parādīs jauniešu turpmākās dzīves ceļa vēju. Šo novēlējumu simboliski papildināja putēju orķestris, nospēlējot «Ardievu, meitenes.»

RTU Informācijas centrs

1. septembris, 2011 plkst. 15:32